• Statystyki

  • Odwiedziło nas: 161231
  • Do końca roku: 167 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
 • Kontakt

  poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

  tel/fax: 22 8111820

  e-mail: zs41@edu.um.warszawa.pl

   

 • Lokalizacja

Kolejne spotkanie z przedstawicielami świata kultury

9 kwietnia mieliśmy przyjemność gościć Panią Mariolę Morcinkovą, młodą, pełną pasji dziennikarkę mającą na swoim koncie wiele ciekawych wywiadów z polskimi artystami oraz Pana Arkadiusza Smoleńskiego, aktora teatralno – filmowego, mogącego pochwalić się udziałem w wielu produkcjach telewizyjnych, jak również współzałożyciela warszawsko-toruńskiego kabaretu "Polefka".

Spotkanie z powodu Strajku Nauczycieli wyjątkowo odbyło się w Domu Kultury „Świt”.


Rozmowa z gwiazdą nakreśliła słuchaczom drogę, jaką należy podążać, aby próbować swoich sił w zawodzie aktora. Uczestnicy warsztatów poznali tajniki planu filmowego, dowiedzieli się w jaki sposób kręcone są poszczególne sceny oraz wysłuchali wielu ciekawych anegdot zza kulis serialu "Korona Królów" czy "M jak Miłość". Dzięki pytaniom aktora prowadząca opowiedziała o tym, jak trudne były początki jej działalności oraz o tym jak ważna jest determinacja w dążeniu do realizacji własnych marzeń.


Na zakończenie spotkania goście chętnie rozmawiali z każdym z uczestników, był czas na wspólne zdjęcia i autografy.

Kolejne spotkania już wkrótce.

Spotkanie odbyło się w ramach „Cyklicznych spotkań z przedstawicielami świata kultury, polityki, sportu, mediów” organizowanych w ZS nr 41, ul. Bartnicza 2.

 Rada Rodziców ZS nr 41 oraz Pan Sebastian Kosecki dziękują Domowi Kultury "Świt" za pomoc i udostępnienie sali na spotkanie z Panią Mariolą Morcinkovą oraz Panem Arkadiuszem Smoleńskim

NA GÓRĘ