Dzielnicowe rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

4 września uroczyście rok szkolny w murach LO nr XIII powitali przedstawiciele władz Dzielnicy Targówek oraz dyrektorzy placówek oświatowych naszej dzielnicy. Zaproszeni zostali też nauczyciele, którzy w ubiegłym roku szkolnym znacznie przyczynili się do sukcesów uczniów. Wśród naszych pracowników wyróżnione zostały trenerki WDK - Warszawskiej Drużyny Kreatywności Pani Anna Kuch i Pani Marzena Tryznowska. Wśród wyróżnionych znalazł się także Pan Marcin Sawicki, który reprezentował nasz zespół nauczycieli wychowania fizycznego, oraz Pani Agnieszka Delev, której klasa osiągnęła jedną z najwyższych średnich w dzielnicy. Podczas uroczystości ślubowanie nauczycieli mianowanych złożyły też panie Ewa Michalska i Renata Zaborska, które wspięły się na kolejny szczebel awansu zawodowego. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Rozpiera nas duma. Życzymy dalszych sukcesów w rozpoczętym roku szkolnym.