"Mistrzynie w szkołach" #jakdziewczyna - budowanie pewności siebie u nastolatek

Dzisiaj Fundacja Otylii Jędrzejczak zorganizowała u nas  specjalną lekcję wychowania fizycznego skierowaną do uczennic ostatnich klas szkół podstawowych, gimnazjów i liceów pod nazwą „Mistrzynie w szkołach”.

Oprócz znakomitej pływaczki Otylii Jędrzejczak mieliśmy zaszczyt gościć gwiazdy sportu: najbardziej utytułowaną polską siatkarkę Małgorzatę Glinkę-Mogentale, brązową medalistkę igrzysk olimpijskich w Vancouver w łyżwiarstwie szybkim Katarzynę Woźniak, medalistkę Mistrzostw Europy w rzucie młotem Joannę Fiodorow, mistrzynię świata i medalistkę olimpijską w windsurfingu Zofię Noceti-Klepacką oraz wielokrotną mistrzynię świata w kick-boxingu i boksie Iwonę Guzowską.

Imprezę odwiedzili także przedstawiciele Ministerstwa Sportu i z-ca Burmistrza Dzielnicy Targówek pan Bartosz Szajkowski

W zajęciach udział wzięło ponad dwieście dziewcząt, które ćwiczyły z mistrzynią olimpijską z Aten oraz pięcioma innymi wielkimi gwiazdami sportu.
Dziewczyny chętnie ćwiczyły z mistrzyniami sportu pod okiem wykwalifikowanej trener personalnej Klaudii Koźbiał.