• Statystyki

  • Odwiedziło nas: 148302
  • Do końca roku: 187 dni
  • Do wakacji: -6 dni
 • Kontakt

  poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

  tel/fax: 22 8111820

  e-mail: zs41@edu.um.warszawa.pl

   

 • Lokalizacja

Orszak Trzech Króli

W minioną niedzielę, tj. 6-go stycznia, po raz dziesiąty na Bródnie został zorganizowany Orszak Trzech Króli. Uroczysty, barwny Orszak wyruszył o g. 13.00 spod Domu Kultury „Świt” a następnie przeszedł trasą ulicy Wysockiego do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej. W Orszaku uczestniczyli nie tylko Królowie i Święta Rodzina,  ale także artyści na szczudłach i aktorzy. Orszak poprzedziła uroczysta Msza Święta w naszym Sanktuarium, podczas której nasz Zespół Szkół  reprezentował poczet sztandarowy oraz delegacja uczniów wraz z  rodzicami.

Jako wspólnota szkolna kolejny rok uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przebrani w barwne stroje, maszerowali za swoim królem. Uczniowie starszych klas szkoły podstawowej  rozdawali korony oraz śpiewniki, a także nieśli chorągwie  królów. 

Uroczystość przebiegła sprawnie i z wielkim zaangażowaniem  mieszkańców naszej  dzielnicy. Możemy być  bardzo dumni z naszych uczniów a także rodziców i opiekunów, którzy nie tylko tworzyli Orszak, ale chętnie służyli pomocą w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia od początku do końca. Pragniemy im gorąco podziękować  za włożony trud      i zaangażowanie.   

Dziękujemy serdecznie także wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracyjnym i wszystkim zaangażowanym w organizację tegorocznego Orszaku.

 

 

Z całego serca wszystkim dziękujemy!

 

Z poważaniem  

Małgorzata Kober – Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi  nr 41 w Warszawie

    Monika Wojciechowska – koordynator Orszakowego  wolontariatu w Zespole Szkół   nr 41 w Warszawie

                          Artur Dyner – koordynator Orszaku w Zespole Szkół nr 41 w Warszawie

NA GÓRĘ