• Statystyki

  • Odwiedziło nas: 330981
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 158 dni
 • Kontakt

  poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

  tel/fax: 22 8111820

  e-mail: zs41@edu.um.warszawa.pl

   

 • Lokalizacja

Strona główna

 

 

 

Sukces w Dzielnicowym Konkursie wiedzy o J. Elsnerze

Uczniowie klasy 1D Karolina Smutkiewicz i Michał Małecki zajęli II miejsce w Dzielnicowym Konkursie wiedzy o J. Elsnerze w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Dzielnicowy Konkurs Filmowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do udziału w IV edycji
Dzielnicowego Konkursu Filmowego "Stolica Centrum Życia"

Święto Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w naszym liceum przybrały wyjątkowy charakter ze względu na wspólne zaangażowanie nauczycieli i uczniów. Wszystkie klasy liceum brały udział w konkurencjach sprawnościowych, pomocy przedmedycznej, potyczkach intelektualnych i wielu innych zawodach w...

Integrujemy się

 

W mroźny listopadowy dzień klasy IA, IB, IF wybrały się na integracyjne zabawy. Radosna atmosfera, wspólne zabawy i śpiewanie przy ognisku rozgrzewały zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

Bezpieczny kierowca

Klasy IIIA i IIIC wzięły udział w zajęciach warsztatowych ,,Jestem odpowiedzialny - potrafię odmawiać", dotyczących profilaktyki uzależnień i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z psychologiem i policjantem. Brali również udział w zajęciach...

Integracja klas pierwszych

Integracyjnie nad Wisłą spędziły czas klasy IC, ID, IE. Zmagania sportowe, świetna zabawa, a na koniec wspólne ognisko :)

Pochwała

Zgodnie z §31 Statutu Szkoły, Dyrektor udziela pochwały uczniom CII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie za zaangażowanie w organizację konferencji „Czytanie kluczem do wiedzy i sukcesu dziecka”.

 

Klasa 1D

Anna Stolarska

Anna Zadrożna 

Klasa 1E

Piotr Gluz

Klasa 1F

2019-10-30

Bijemy rekord!

Jak co roku 16 października podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca uczniowie z naszej szkoły biorą udział w biciu rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Drużyna CII LO na stanowiskach!

"Gorączka złota"

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkimi za włączenie się do akcji „Gorączka złota”.
Wspólnie zajęliśmy III miejsce w Warszawie!!

Spotkanie z autorem "Złodziejki książek"

Klasa ID LO na wyjątkowym spotkaniu z Makusem Zusakiem, autorem długo wyczekiwanej powieści „Gliniany most” oraz bestsellerowej „Złodziejki książek”.

NA GÓRĘ