Drodzy Rodzice!

Wspierajmy najlepszych!
Nasza nauczycielka Pani Agnieszka Delev została zgłoszona do konkursu na najlepszego nauczyciela. Jeśli chcielibyście pomóc jej wygrać prosimy o wysyłanie sms: wyślij sms 2,46 zł z VAT na numer 72355 o treści: WAN.127 lub glosuj na www.polskatimes.pl/nauczyciel

Nasza nauczycielka Pani Elżbieta Styk została zgłoszona do konkursu na najlepszego nauczyciela. Jeśli chcielibyście pomóc jej wygrać prosimy o wysyłanie sms: wyślij sms (2,46 zł z VAT) na numer 72355 o treści: WAG.175 lub glosuj na www.polskatimes.pl/nauczyciel

Jesteśmy po trzech spotkaniach Rady Rodziców. Jest nam niezwykle miło w tym roku tworzyć z Wami społeczność szkoły. To co dla nas najważniejsze to poczucie odpowiedzialności, że Rada Rodziców buduje właśnie tę społeczność, nie jest tworem kolejnego funduszu na potrzeby szkoły. Jest ciałem, które ma pomagać, działać i być wszędzie tam gdzie dochodzi do styku nauczyciele, rodzice, dzieci. W tym roku chcielibyśmy przede wszystkim skupić się na:
- zajęciach dla naszych niepełnosprawnych uczniów,
- zajęciach dodatkowych i pozalekcyjnych funkcjonujących w naszej szkole,
- jakości opieki na świetlicy działającej w naszej szkole,
- pomocach naukowych i formule lekcji w starszych klasach.

Spotkania Rady Rodziców odbywają się regularnie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.15, sala 120 (przy świetlicy).

Najbliższe zebranie Rady Rodziców 3 grudnia 2018r., będziemy na nim wnioskować przyjęcie nowego Regulaminu RR - czytaj treść.

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez:
- skrzynkę listową znajdującą się na tablicy Rady Rodziców przy wejściu do szatni (obok schodów),
- e-mail: radarodzicowzs41@gmail.com
- grupę FB: RadaRodzicow41

Prezydium Rady Rodziców

p. Katarzyna Malinowska - przewodnicząca

p. Kamila Piętak - vice-przewodnicząca

p. Aneta Graczyk - vice-przewodnicząca

p. Paweł Kalinowski - sekretarz

p. Marta Betlej - skarbnik

Konto Rady Rodziców:

Bank PEKAO S.A. 32 1240 1082 1111 0010 4196 6467

Wpłat należy dokonywać z dopiskiem: składka na RR, imię i nazwisko ucznia, klasa, za jakie miesiące uiszczana jest składka.

Sprawozdanie finansowe za rok szkolny 2017/2018

Protokoły z zebrań Rady Rodziców:

1. 09.2018
  2. 10.2018