• Statystyki

    • Odwiedziło nas: 53124
    • Do końca roku: 12 dni
    • Do wakacji: 184 dni
  • Kontakt

    poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

    tel/fax: 22 8111820

    e-mail: zs41@edu.um.warszawa.pl

     

  • Lokalizacja

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz zajęć pozalekcyjnych  w roku szkolnym 2018/19

 

Nazwa zajęć

Prowadzący

Dzień, godzina, miejsce

klasy 1-3 szkoły podstawowej

Szachy dla klas 1-3

Agnieszka Podlecka

Wtorek 13.30-14.15

Czwartek 12.30-13.15

Koło matematyczne  dla klas 3

Dorota Czerwińska

Wtorek 8.50-9.35, biblioteka

Koło prac ręcznych dla

klas 1-3

Jolanta Wolińska

Wtorek 13.30 - 14.30, s.30

            14.30 - 15.30, s.30

Koło ortograficzne dla klas 3 

Dorota Czerwińska

Czwartek 16.05-16.50, s. 6

 

 

 

klasy 4-8 szkoły podstawowej

Szachy dla klas 4-8

Marek Tryznowski

Poniedziałek  15.15-16.00

Wtorek 15.15-16.00, s.29

Koło matematyczne dla kl.5 i 6

Magdalena Sajda

Czwartek 14.25-15.10 s.17

Koło matematyczne dla klas 8

Urszula Długosz

Piątek 14.25-15.10 s.17

Koło matematyczne dla klas 7

Hanna Dębowiak

Piątek 14.25-15.10, s.19

Koło matematyczne dla kl.5

Marta Łukasik

Poniedziałek 14:25-15:10, s.19

Koło matematyczne dla kl.4

Marta Łukasik

Poniedziałek 15:15-16:00, s.9

Koło fizyczne dla kl 7 i 8

Renata Cegiełka

Poniedziałek 14.25-15.10, s.11

Koło chemiczne dla klas 7

Anna Nowak

Poniedziałek 15.15-16.00, s.16

Koło chemiczne dla klas 8

Anna Nowak

Poniedziałek 14.25-15.10,

Wtorek 15.15-16.00, s.16

Koło literackie dla klas 4

Elżbieta Styk

Poniedziałek 16.00-16.45, s.119 lub 120

Koło „Młodzi poeci” dla klas 4

Elżbieta Styk

Piątek 16.00-16.45, s.119 lub 120

Koło przyrodnicze dla klas 4

Grzegorz Sasin

Środa 14.25-15.10, s.20

Koło gier planszowych dla klas 4

Monika Jakubowicz

Środa 14.25-15.10, s.16

liceum ogólnokształcące

Zajęcia sportowe 

Adam Biedrzycki

Poniedziałek 14:20-15:10,

Czwartek 13:30-14:15 

hala sportowa

Trening umiejętności poznawczych 

Agnieszka Januszewska

Czwartek 14.25-16.00

NA GÓRĘ